(067) 755-23-36

Переваги
роботи з нами
ЗОРЯНЕ НЕБО

 

stars

НАТЯЖНІ СТЕЛІ "ЗОРЯНЕ НЕБО» ВІД SOFFIT

 

Сьогодні дизайн натяжних стель має широке розмаїття. Проте останнім часом все більш популярним серед інших стель стає натяжна стеля «Зоряне небо».

Що ж собою представляє стеля «Зоряне небо»?

Головною відмінністю стелі "Зоряне небо» є те, що між його поверхнею і капітальною стелею встановлюється спеціальний пристрій - світлогенератор. Він є «серцем» усієї системи. Від світлогенератора відходять оптоволоконні кабелі, світоводними нитками. Саме зрізи цих ниток і видно на стелі як світлові точки, ними створюється візерунок, імітується малюнок зоряного неба. Саме розташування кінців світоводних ліній визначає видимий малюнок, його тип та особливості.

Завдяки такій технології стало можливим дуже точно задавати рівень освітлення в приміщенні, інтенсивність, вибирати місця розташування елементів відображення. Все залежить тільки від початкової конфігурації приміщення і бажань клієнта: можна створити малюнок, який буде точною копією ділянки зоряного неба, а можна створити щось абсолютно нове, вигадливий візерунок або хитромудрі завитки.

Для того, щоб максимально точно відтворити бажаний ефект, можна використовувати всесвітньо відомі кристали «Swarovski». Вони не тільки підсилюють ефект мерехтіння зірок, гри світла, але і значно розширюють перелік можливих варіацій виконання стелі.

 

 

Стелю «Зоряне небо» можна монтувати в будь-якому приміщенні: і в спальні, і у вітальні, і в дитячій кімнаті. До речі, використовуваний оптоволоконний кабель не є провідником струму, а електрику необхідно тільки для джерела світла. Також стеля «Зоряне небо» ідеально підійде для приміщень з басейнами: будучи прикрасою інтер'єру, натяжна стеля «Зоряне небо» подарує господарям приміщення масу позитивних емоцій і змусить повірити в реальність існуючого зоряного неба над головою.

 

 

Варіанти виконання стель «Зоряне небо»

Компанія SOFFIT пропонує своїм клієнтам такі варіанти виконання, як:

  • готовий комплект на 150 точок - доступний за ціною і розмірами, його можна розміщати ділянками. Складається з оптоволоконного кабелю, світлодіода і блоку живлення;
  • стандартна стеля «Зоряне небо» - складається з оптоволоконного кабелю. Підходить для стель з будь якою площею;
  • стандартний варіант № 2 - складається з оптоволоконного кабелю з різними діаметрами, який створює ефект різної яскравості зірок і їх розмірів (як на справжньому небі).

Переваги натяжних стель «Зоряне небо» від SOFFIT

Стелі «Зоряне небо» від SOFFIT мають відмінне поєднання ціни та якості і широкий вибір матеріалів: перламутровий ніжний, суворий металік, класичний матовий, напівпрозорий і матовий. Виробниками даних матеріалів є німецькі і французькі фірми, які дають 100% гарантії на якість своїх виробів. Крім цього, всі матеріали мають свою текстуру: так, перламутровий - гладкий, матовий - злегка шорсткий, металік - гладка поверхня з легким блиском і т.д.