(067) 755-23-36

Переваги
роботи з нами
Види покриттів CLIPSO

 

CLIPSO CLASSIC.

 

Для створення нових або ремонту старих поверхонь - покриття clipso classic одухотворяють жилі і громадські приміщення. Це бездоганна обробка без зварювання і зшивання. Покриття clipso classic доступні величиною до 5м і в різних кольорах.

 

CLIPSO DESIGN.

 

Завдяки передовим технологіям цифрового друку великого формату стелі і стіни стали прекрасними поверхнями для декорування. Вони можуть виступати як зображення, що створює ілюзію реальності, підтримка комунікацій і прикраса. У нас в офісі ви зможете вибрати будь-яке фото для друку з незліченної безлічі в нашій фототеці. Ми так само будемо раді обговорити з вами можливості друку ваших власних фотографій.

 

CLIPSO ACOUSTIC.

 

Жити і працювати в хорошому акустичному середовищі - безцінний комфорт! Покриття clipso acoustic має 250000 мікроперфорацій на кожен квадратний метр. Спільно з акустичним поглиначем воно дозволяє згладити звукові особливості приміщення. Таке покриття сумісно зі всіма акустичними поглиначами.

 

CLIPSO LIGHT.

 

clipso light - це світлопроникні покриття зі зворотним підсвічуванням, пропускають 50% світла. Разом з надрукованим зображенням це створює ефект затишного проникаючого світла. Змінні кольори освітлення привносять атмосферу комфорту в ваш інтер'єр. Чудово підходить для місць відпочинку, дозвілля, спа і т.п.

 

CLIPSO NOSWEAT & NOSTAIN.

 

Nosweat і nostain - останні новинки колекції clipso. Особливістю clipso nosweat є водовідштовхувальний ефект. Воно ідеально для установки в приміщеннях з високою вологістю. Протягом тривалого часу це покриття зберігає стіни і стелі чистими і сухими.

Що стосується clipso nostain, це покриття з якого легко виводяться плями. Воно рекомендовано для кухонь, фабрик, дитячих садків і т.п.