(067) 755-23-36

Переваги
роботи з нами
Технологія монтажу

 

ЯК ВИЗНАЧИТИ РІВЕНЬ СТЕЛІ?

 

При установці натяжних стель рівень стелі можна визначити за допомогою спеціального лазерного приладу, який виміряє горизонтальну лінію поверхні стелі. До виміряних значенням ліній, які визначать справжній рівень конструкції, що монтується, необхідно додати ще 3см - це і буде різниця між висотою оболонки стелі і задньої поверхні монтажної планки.

 

ЯК МОНТУВАТИ НЕСУЧІ ПРОФІЛІ?

 

Несучі профілі виготовляються з алюмінію, мають довжину 2,5 м і вирізаються відповідно стельових рівнів, визначених лазерним приладом, і розмірами стін. Виготовлені профілі кріпляться з кроком в 20см; по зовнішніх кутах алюміній надрізають під гострим кутом в 45 градусів за умови, якщо є внутрішній або зовнішній кути. Якщо кут не гострий, то необхідно міняти форму профілю за формою стіни. Формувати стіну-арку найкраще за допомогою нарізаної планки; при цьому кількість нарізів планки буде залежати від форми кривої арки.

 

Профіль "невидимий"

Профіль "пристінний"

профіль "універсальний"

 

ЯК ПРАВИЛЬНО НАТЯГУВАТИ ПЛІВКУ?

 

Якщо ви вирішили зробити монтаж натяжних стель SOFFIT, то слід дотримуватися деяких певних вимог по їх установці. Так, в приміщенні повинна бути температура не нижче 43 і не вище 70 градусів за Цельсієм. Даної температури можна досягти, використовуючи нагрівач з сумішшю газів пропан-бутан, що має потужність в 50кВт. Саме в межах зазначеної температури натяжна стеля стає дуже еластичною і, хоча вона спочатку має менші розміри, а при охолодженні зменшується знову, при монтажі її дуже легко натягати на конструкцію профілів. Звідси і її назва - натяжна стеля. Для натяжки необхідно мати під рукою такі інструменти:

 

  • лопатки монтажні різної довжини;
  • лопатки рогові;
  • зажим підтримуючий;

 

Спочатку треба закріпити один кінець плівки, потім натягувати по діагоналі інший кут плівки. Тільки в такому випадку стельова плівка добре натягнеться і буде достатньо пружною для подальшого монтажу.

 

Лопатка рогова

Лопатка коротка

Лопатка довга

 

УСТАНОВКА НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

 

Після того як всі існуючі кути плівки закріплені, далі можна розтягувати безпосередньо оболонку стелі між ними. Зовнішні кути слід закріплювати в самому кінці. Отже, стельову плівку потрібно закріпити, використовуючи монтажну лопатку: її слід помістити в пази монтажних профілів в клиновидний гарпун. Сама монтажна лопатка повинна бути підібрана за формою зовнішнього кута. Установка натяжних стель вважається закінченою, якщо гарпун повністю поміщений в монтажну планку. Саме натягування плівки на несучий каркас займає 15-30 хвилин в залежності від площі стелі і його форми. Високу температуру в приміщенні необхідно підтримувати лише тільки на першому етапі монтажу натяжних стель, тобто при натягуванні плівки. Безпосередньо під час установки натяжних стель цю температуру можна знизити до звичайної. Сам процес набування остаточної форми виглядає наступним чином. Під час монтажу натяжних стель плівка спочатку має менші розміри, проте при підвищеній температурі вона стає більш еластичною. Після установки натяжних стель температура знижується, стельова плівка завдяки своїй структурі й еластичності повертається до колишнього розміру і стає розтягнутою на каркасі. Досвідчені спеціалісти рекомендують такі розміри стельового каркаса, при яких площа єдиного полотна не перевищує 50м2. У цьому випадку прогин стелі візуально не видно. Якщо ж площа стелі перевищує цю цифру, то монтаж натяжних стель слід виробляти з окремих частин.

 

Газовий нагрівач

Газовий нагрівач

Зажим

Зажим

Шпатель демонтажний

Шпатель демонтажний