(067) 755-23-36

Переваги
роботи з нами
Технологія монтажу CLIPSO

 

КРІПЛЕННЯ ПРОФІЛЮ.

 

Закріпіть монтажний профіль саморізами по периметру приміщення. Профіль кріпиться або до стіни, або до стелі. З'єднання профілю в кутах повинно бути під 45 °. Саморізи вкручуються в заздалегідь просвердлені отвори. Відстань між саморізами повинна бути не більше 7 см. У місцях стику профілів саморізи кріпляться на відстані 1-2 см. від краю.

 

ПОЛОТНО.

 

Розгорніть полотно і тимчасово закріпіть його в профіль по серединам стін приміщення за допомогою шпателя. Краї полотна (приблизно 5 см) повинні залишатися за профілем (вільні краї), потім поступово закріпіть в профіль все полотно. Відстань між кріпильними точками не повинно перевищувати 80 см. Почергово підтягуючи полотно за вільні краї від середини до кутів, добийтеся рівномірного розподілу полотна без зморшок. Вільні краї повинні бути однієї ширини. Фіксація тканини в кутах (20 см на сторону) робиться в останню чергу.

 

ЗАВЕРШЕННЯ РОБІТ.

 

Складки і зморшки на стелі розпряміть будівельним феном, прогріваючи потрібне місце круговими рухами з відстані 20 см. Відріжте вільні краї полотна гострим ножем по нижній кромці декоративної планки.

 

ДОДАТКОВІ РОБОТИ.

 

Монтаж світильників проводиться на попередньо закріплений на стелі спеціальний кріпильний елемент. У потрібному місці стеля надрізається, робиться випуск електричної і монтажної арматури, до них приєднується світильник.