(067) 755-23-36

Переваги
роботи з нами
Swarovski

 

Swarovski

СВІТЛОДІОДНІ ОСВІТЛЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ CRYSTAL STARLED.

 

Точно відшліфовані кристали в поєднанні з передовою світлодіодною технологією створюють освітлювальну систему Crystal StarLED, яка дозволяє домогтися незвичайних ефектів і створювати в приміщенні особливу атмосферу. Ці світильники змушують мерехтіти і переливатися стіни і стелі в кімнатах відпочинку та номерах готелів - і можуть зробити те ж саме в домашній спальні, вітальні або ванній кімнаті.

Світильники Crystal StarLED створені на основі світлодіодів, і тому економічні, зручні в обслуговуванні і працюють надзвичайно довго. Існує кілька видів світильників Crystal StarLED, що поставляються комплектами. Можна також скласти освітлювальну систему на замовлення з окремих елементів, щоб добитися найкращого освітлення і ефектів у кожній кімнаті.

 

СВІТЛОДІОДНІ ОСВІТЛЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ CRYSTAL STARLED DELUXE.

 

Характерними відмінностями світильників Crystal StarLED Deluxe є великі кристали і потужні світлодіоди. Ця велика освітлювальна система відмінно зуміє створити яскраві відблиски світла (до метра в діаметрі) в кімнатах з високою стелею і яскравим розсіяним освітленням - а великі розміри кристалів також дозволяють їм стати родзинкою обробки приміщення.

Блиск ідеально відполірованих кристалів в поєднанні з потужними світлодіодами створюють ефективні та економічні системи з низькими експлуатаційними витратами і неперевершеним терміном служби.

Світильники Crystal StarLED Deluxe поставляються в трьох конфігураціях. Приголомшливих ефектів можна добитися, якщо використовувати ці світильники в поєднанні зі світильниками Crystal StarLED.

 

ВОЛОКОННО - ОПТИЧНІ ОСВІТЛЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ CRYSTAL STARRY SKY.

 

У світильниках Crystal Starry Sky поєднуються переваги волоконно-оптичних технологій і точно відшліфованих кристалів, що створює яскраву світлу атмосферу зі сліпучими акцентами, які можуть бути як декоративними, так і функціональними, в залежності від використовуваних світильників. Світильники Crystal Starry Sky добре проявлять себе там, де потрібна гнучкість і зручність обслуговування - у великих приміщеннях, і в кімнатах з високими стелями.

Світильники Crystal Starry Sky поставляються в чотирьох варіантах. Можна також скласти освітлювальну систему на замовлення з окремих елементів, щоб домогтися найкращого освітлення і ефектів в кожному приміщенні.