(067) 755-23-36

Переваги
роботи з нами
Світильники та LED-стрічки

 

Якщо ви бажаєте зробити свою натяжну стелю ще більше оригінальною, то одним з варіантів створити неповторну ауру у приміщенні є можливість декорувати його за допомогою LED-стрічки. Світлодіодна стрічка зараз все частіш і частіш використовується для підсвітки стелі по периметру.

Окрім оригінального зовнішнього вигляду LED-стрічки мають ще кілька переваг, таких як доступна ціна, низька енерговитратність, малий розмір та великий термін використання. На даний момент застосування світлодіодної стрічки простий та доступний засіб оригінально задекорувати свою натяжну стелю.

 

   

 

Потрібно звернути увагу, що на фото матові натяжні стелі. Саме для них використання світлодіодної стрічки бажане, і дозволяє добитися саме такого неперевершеного світлового ефекту. А що ж лакова натяжна стеля? Відображення світлодіодів на лаковій плівці безнадійно зіпсує зовнішній вигляд? Зовсім ні, вихід є, і він цілком простий та доступний. При лаковій натяжній стелі потрібно розпорошити світло світлодіодів, і це досягається пропусканням світла LED-стрічки через оргскло. Тобто щоб отримати оригінальний зовнішній вигляд лакової натяжної стелі з використанням світлодіодної стрічки, вам потрібно закладену стрічку просто накрити оргсклом.

 

СВІТЛОДІОДНІ СВІТИЛЬНИКИ

Відносною новинкою на ринку світильників є світлодіодний напрямок. Світлодіодні світильники завдяки ряду своїх незаперечних переваг стрімко завойовують популярність серед споживачів. Розглянемо властивості LED-світильників при використанні їх в натяжних стелях. Найголовнішою властивостю для натяжних стель є низька температура при роботі світильника. Вам більше не потрібно пам'ятати про те, що плівка натяжної стелі може розплавитись від горячого світильника-нагрівання світлодіодного світильника ніколи не досягає таких температур, щоб пошкодити плівку натяжної стелі. Другим важливим фактором на користь LED-світильника є його вартикальний розмір, що важливо, якщо у вашому приміщенні низькі стелі. Використання світлодіодних світильників дозволяє піднімати рівень натяжної стелі на максимально можливу висоту. А тепер додайте сюди ще й доступну ціну, саме низьке энергоспоживання з усих джерел світла, тривалий срок експлуатації та абсолютну безпечність. Всі ці властивості роблять світлодіодний світильник найкращим вибором для монтажу в натяжну стелю.