(067) 755-23-36

Переваги
роботи з нами
Натяжні стелі

 

Натяжні стелі від SOFFIT вигідно відрізняються від інших співвідношенням ціна-якість, а також різноманітністю матеріалів: лакові, матові, напівпрозорі, металік, перламутр. Також ми пропонуємо вибір плівки по виробнику - Франція та Німеччина; по фактурі - мат і сатин (про подробиці читайте нижче); та по ширині - 130см, 150см, 180см, 240см, 320см, 500см для лакових матеріалів і 130см, 200см, 240см, 320см, 500см для матових матеріалів.

 

ЛАКОВИЙ МАТЕРІАЛ

 

Лакові матеріали відрізняються по виробнику - Франція та Німеччина.

Французька плівка - це плівка найвищої якості. Коефіцієнт віддзеркалення цієї плівки 95-98% (чим темніше відтінок - тим вище відсоток віддзеркалення), тобто практично дзеркальна якість. Ця плівка маркується як LAQUES DIAMANT. Ширина цих матеріалів 150см і 180см. З причини високої вартості, важкодоступості і по ряду інших причин ця плівка застосовується тільки декількома найбільшими виробникам натяжних стель в Україні, і тільки компанія SOFFIT пропонує вам найширший вибір цієї плівки.

 

ПЛІВКА НІМЕЦЬКОГО ВИРОБНИКА (LAQUES SAPHIR)

 

- плівка, яка має коефіцієнт віддзеркалення 86-92%. Позитивна сторона цієї плівки - її ціна, яка в середньому на 25% нижче ціни французьких матеріалів. Також кольорова гамма німецької плівки помітно ширша ніж французької.

Таким чином, звертаючись до нас, ви вільні самі обирати що для вас є визначальним - якість-люкс або економ-варіант.

 

МАТОВИЙ МАТЕРІАЛ

 

Матові матеріали так само відрізняються за виробниками. Французький матеріал має ширину 200см і відрізняється за фактурою - MAT LAMBRE і SATIN. SATIN - ідеально гладкий матеріал з легким блиском, MAT LAMBRE - має легку "шорстку" фактуру.

Німецький матеріал (MAT MALACHITE) має ширину 130 см і коштує на 30% менше. Крім того, що стосується вартості, то німецька плівка в будь-якому випадку дешевше, ніж переважна більшість інших видів обробки стелі (гіпсокартон, наприклад).

На сьогоднішній день тільки компанія SOFFIT володіє самим широким вибором матових матеріалів на Україні.