(067) 755-23-36

Переваги
роботи з нами
CLIPSO

 

clipso

ТРОХИ ПРО ФРАНЦУЗЬКІ НАТЯЖНІ СТЕЛІ

 

Французькі натяжні стелі здавна вважаються одними з найбільш якісних і довговічних серед усього різноманіття натяжних стель. Найперші моделі безшовних натяжних стель з'явилися ще в Швеції, однак саме у Франції технологія їх виробництва дійшла до досконалості. Що стосується способу виготовлення французьких натяжних стель, то ця технологія донині вважається однією з найбільш вдалих, завойовує все більшу популярність.

Саме французькі натяжні стелі вважаються кращими і за якістю, і за зовнішнім виглядом. Залишається додати тільки, що вибір французьких натяжних стель вельми і вельми величезний, починаючи з матеріалу - сатинові, глянцеві або матові - і закінчуючи кольоровими відтінками і навіть різними візерунками та малюнками - за бажанням замовника.

Французькі натяжні стелі відповідають найвищим вимогам світових стандартів і навіть більше: одне те, що виробник дає гарантію на термін служби таких стель - до 12 років - уже про щось говорить! І ця популярність породжує масу конкурентів і навіть підробок, тому слід пам'ятати, що справжні французькі натяжні стелі мають досить високу ціну, а також відповідні сертифікати, що підтверджують, що перед покупцем не підробка, а оригінал. Справжні стелі від виробників Франції виготовлені з високоякісних і екологічних матеріалів, мають антистатичні покриття, що не дозволяє пилу осідати на поверхню стелі. До речі, такі стелі можуть вирівнювати, хоча і візуально, нерівну стелю квартири.

 

ВИБИРАЄМО БЕЗШОВНІ НАТЯЖНІ СТЕЛІ ВІД CLIPSO

 

Безшовні натяжні стелі ідеально підходять для оформлення інтер'єрів різних стилів, коли необхідно повне перетворення приміщень в стислі терміни. У цьому відношенні натяжні стелі Clipso можуть прослужити досить довгий час, до того ж дуже прості при монтажі. Крім цього, замовнику гарантується мінімум сміття під час ремонту, що теж важливо.

Безшовні натяжні стелі мають масу переваг:

 

  • естетичність;
  • практичність;
  • екологічність;
  • надійність;
  • доступна ціна.

 

Саме усі ці якості і мають натяжні стелі фірми Clipso. Крім цього, безшовні натяжні стелі даної фірми мають таку властивість як підвищена вологостійкість - а це теж одне з позитивних якостей, коли протікає стеля. Натяжні стелі Clipso дуже міцні - вони витримують велике навантаження, що припадає на кожний метр покриття, тканини, з яких виготовляються ці безшовні натяжні стелі, пожежобезпечні, а термін служби таких стель озвучується цифрами від 10 до 15 років.